Producenci
Promocje
Galeria multirama na 6 zdjęć czarna
Galeria multirama na 6 zdjęć czarna
70,00 zł 59,00 zł 56,91 zł 47,97 zł
szt.
Galeria multirama na 6 zdjęć biała
Galeria multirama na 6 zdjęć biała
70,00 zł 59,00 zł 56,91 zł 47,97 zł
szt.
O firmie

 

Właścicielem sklepu internetowego erbox.pl jest firma ERTOM, największa hurtownia albumów i ramek do zdjęć w województwie podlaskim. 

Powstaliśmy w 2004 roku i od początku naszą wizją było połączenie pasji do fotografii z działalnością fotograficzną. Celem który nam przyświeca do dziś jest profesjonalizm oraz dążenie do kompleksowej obsługi klientów. 

Dotychczasowa nasza sprzedaż opierała się na bezpośrednim kontakcie z klientem. Zmieniający się świat wprowadził nas w handel wirtualny i dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o sprzedaż internetową pod klientów detalicznych.

Sukcesywnie od kilku lat ERTOM bierze udział w Łódzkich Targach Sprzętu Foto Video. Tutaj jest okazja do spotkań z naszymi Kontrahentami, jak również możliwość zapoznania się z naszym najnowszym asorytmentem.

W swojej ofercie mamy niezwykle bogaty wybór albumów fotograficznych, ramek na zdjęcia, antyram i wszelkich akcesorii do zdjęć. Współpracujemy z najlepszymi producentami takimi jak: Poldom, Gedeon, Goldbuch, Henzo, czy Zep. Ostatnio nasza oferta poszerzyła się o ekskluzywne introligatorskie albumy marki Erhand. 

Celem firmy jest posiadanie w swojej ofercie artykułów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl